פרגולות גגות רעפים דקים וגדרות מעץ | להזמנות התקשרו 052-264-50-79

גדרות עץ – דברים שחשוב לדעת!

גבריאל אבידור מציע מגוון רחב של גדרות עץ שיתאימו לעיצוב הנוף שלכם ובהתאם לאופי העיצובי והפרקטי של ביתכם או כל מקום אחר אותו תרצו לגדר.
קיימים יתדות עץ עגולים או שטוחים המתחברים בזוויות שונות על גבי עמודים או מסגרות ממגוון חומרים.
באחריותי להשיג עבורכם את כל הפרזולים הנחוצים להתקנת גדר עץ, בניית השער לגדר ועוד. נסיוני הרב מאפשר לי לספק לכם את כל הייעוץ הנחוץ הן בתכנון והן בבנייתה המעשית של הגדר עליה תמיד חלמתם.
מראה גדר עץ בשילוב לוחות אופקיים מסודר, חזק ויציב. ניתן להזמנה במבחר גדול ובמגוון צבעים.
ניתן לבנות גדרות מעץ תוך שימוש בסוגים שונים של עץ וניתן לשלב בהם חומרים אחרים, כגון: אבן, מתכת, זכוכית ועוד. גדרות עץ ניתנות לשילוב בכל סביבה וניתן להזמין אותם במגוון עיצובים, סוגים וגדלים.
יתרונותיה של גדר עץ הם רבים:
• עלות התקנה – עלות ההתקנה של גדרות עץ זולה מאוד ביחס לגדרות העשויות מחומרים אחרים.
• תחזוקה – התחזוקה השוטפת של גדר עץ זולה ופשוטה. שימוש בחומרי הציפוי המתאימים לגדרות העץ יגרמו לגדר להישמר לאורך זמן ולעץ להיראות במיטבו למשך תקופה ארוכה מאוד.
• גמישות לתנאי השטח – גדרות עץ משתלבות בכל סגנון בנייה וניתן להתאים את סוג העץ, הצבע והגודל
לקווי המטהר הקיימים

גדרות עץ ושערים מגיעים במגוון גדלים, סגנונות וצבעים. ניתן לבנותם מלוחות עץ בעלי חיתוכים שונים, מרשתות עץ במגוון רחב של צורות, וסוגי עץ שונים בקוטר ובאורך.

דברים שיש לקחת בחשבון בטרם הקמתה של גדר עץ בגינתכם

• העלות התקנתן של גדרות מעץ משתנות בהתאם לסוג החומר שבחרתם. ככל שהעץ באיכות גבוהה יותר, רמת עמידותו גבוהה יותר כך גם עלותו יקרה יותר. למרות זאת, עדיין עלות הקמתה של גדר עץ נמוכה משמעותית מבניית גדר אלומיניום או חומת בלוקים.
• גדרות עץ דורשות תחזוקה שוטפת במהלך הזמן. הקפידו על שימון העץ בשמן המתאים לתחזוקת עץ לפחות פעם בשנה, ותוכלו ליהנות מהגדר לאורך שנים ארוכות ולמנוע את השחיקה בצבע וספיגת רטיבות מומלץ גם לחדש על ידי צביעת הגדר אחת למספר שנים בכדי להחזיר לה את הגוון והברק בקלות ובמחיר זול שווה לכל נפש.

רוצים לשוות לחצרכם מראה כפרי ומטופח? גדר שתשלב בעיצוב הגינה הפורחת ועצי הפרי? גדר חומה, אדמדמה, לבנה או אולי צבעי פסטל מרהיבים?

 

פרויקטים