פרגולות גגות רעפים דקים וגדרות מעץ | להזמנות התקשרו 052-264-50-79

גגות רעפים

גגות רעפים

גגות רעפים הינם חלק בלתי נפרד מנוף ארצנו למרות שמקורן הוא בארצות אירופה. בארצנו הרעפים משמשים כקורת גג דקורטיבית ובאים בטקסטורות וצבעים מאוד מגוונים, לרוב משתמשים ברעפי חרס אדומים שהם הקלאסיים, רעפי חרס הם חזקים מאוד ועמידים מאוד, לרעפי החרס יש צבעים שונים ומגוונים, בניית גג הינו דבר מורכב וקשה שלא כל אחד יכול לבנות, לכן חשוב לבחור בעל מקצוע מנוסה ואמין למטרה זו. לגבריאל אבידור יש את הניסיון והידע המקצועי לבנות לכם גג מושלם, יפה, חזק, עמיד ואטום למים.

ניתן להשתמש ברעפים גם "כפרגולות רעפים" במרפסת או בגינה ולסגירת מרפסות כתוספת חדר או תוספת בניה. ישנה חלופה נוספת והיא רעפי פלדה שנראים כמו רעפים ועשויים פלדה מותזת בצבע חום אדמדם, רעפים אלה מצריכים שיפוע של כ- 17%. כמו כן ניתן לקרות את הגג במידה ואין יכולת לקירויי של רעפים או רב רעף מפלדה יש אפשרות לקירויי של פנל מבודד " איסכורית " בעוביים שונים המצריכים שיפוע של 5% בלבד. אשר נותן מענה לבידוד מעולה ומוכח. ניתן להשתמש גם ביריעות זפת "שינגלס" בצבעים שונים לאותה מטרה.

בנוסף אנו מבצעים שידרוג של גגות ישנים הכולל פינוי רעפים ישנים+לאטות (מרישים) וארגזי רוח במידת הצורך, סוגי בידוד וצרכי הגג למיניהם.

ב"אבידור גבריאל" נתאים לכם בשיתופכם את הגג המתאים לכם.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ והצעת מחיר לבניית גג רעפים